Długopisy reklamowe z nadrukiem

Dostać życzliwość wyborców

Politycy za wszelką cenę pragną podbić stanowisko, na które kandydują. Zgodność z rzeczywistością jest taka, że nie zawsze się na nie nadają, aczkolwiek nie to, jest dla nich najistotniejsze. To sondaże, ze słupkami poparcia, lub jego brakiem- wywołują u nich palpitacje serduszka. Nie mogąc spać- po nocach, kombinują- w jaki sposób przekonać do siebie, przypuszczalnego wyborcę. Sposobów na to jest parę: od tych rozumowych, aż po te w najwyższym stopniu niedorzeczne. 
       Do tych pierwszych niewątpliwie wolno zaliczyć plenerowe wyjazdy. W czasie takiego spotkania- kandydat na posła lub senatora, lansuje swój autorski program, który planuje realizować- w czasie swojej czteroletniej kadencji w Sejmie. Jeżeli natomiast są to wybory parlamentarne- taka osoba nie reklamuje siebie- występuje w owym czasie z ramienia partii. Drugą nieco sensowną metodą, są wiece wyborcze. Urządza się je w plenerze, najlepiej o sporej nawierzchni. Wyborcy są raczeni różnorodnymi frykasami z grilla a także innymi przysmakami. 
      Przecież mówi się, że przez żołądek do serca. Przyszły poseł dodatkowo wierzy, że takie sztuczki, chociaż troszkę przechylą szalę, na jego korzyść. Dla pewności rozdaje zebranym różnorodne gadżety, ze swoją podobizną. Mogą to być koszulki, kubki, długopisy reklamowe z nadrukiem. Nie ważne, liczy się wyłącznie to, aby ludzie zapamiętali jego twarz. Może się tak przydarzyć, że gdy nie będą mieć pojęcia- na kogo głosować- to przypomną sobie właśnie to spotkanie.
 
      Swoją drogą, słowa w kampanii wyborczej ulatują- pozostają jedynie twarze. Można uciec się do podstępu oraz udając akwizytora, przekonywać niezdecydowanych wyborców czy też zostawić im ulotki za wycieraczkami samochodów. Istnieje jednak ryzyko, że brudne zagrywki, wyłącznie ich zniechęcą i w ogólne nie pójdą do urn.


Możliwość komentowania jest wyłączona.